o autorce

PhDr. Petra Drahoňovská - Career Designer

kariérový kouč & lektor

design kariérových nástrojů & aplikací

 

www.CareerDesigner.cz

  • Petra Drahoňovská LinkedIn

Jako kariérový kouč & lektor pomáhám lidem ve chvílích, kdy stojí na důležitých životních křižovatkách, které ovlivňují nebo mohou ovlivňovat jejich kariéru.

 

Zaměřuji se nejen na podporu lidí v hledání “té pravé práce”, ale také, jako autorka konceptu "Já s.r.o." (www.jasro.cz), na podporu lidí při budování osobní značky a osobního online marketingu

 

Moje vize, kterou mě těší naplňovat, je vytvářet kariérové aplikace i tištěné nástroje tak, aby forma kariérového koučinku byla dostupná a srozumitelná maximálnímu počtu lidí. A aby se dovednost self career managementu stala běžou součástí našeho rozvoje.

 

I proto jsem založila projekt Career Designer, která se zaměřuje na tvorbu těchto nástrojů s čistým, hravým, ale funkčním, funky designem, mezi které patří třeba Kariérový diJÁř (verze pro děti i dospělé) a nově i tyto "Kariérové karTY - vybiráš střední školu". 

 

Budu ráda, když ti, kteří nemají čas nebo prostředky na pravidelné osobní schůzky s kariérovým koučem, budou pracovat na seberozvoji a řízení vlastní životní cesty sami, právě třeba díky těmto nástrojům, knihám či aplikacím, a bude skvělé, když dobrý design přispěje k tomu, že je to navíc bude opravdu bavit.

grafika Markéta Kudláčová

www.maketadesign.cz

tisk a kompletace Indigo Design

www.indigodesign.cz

fotografie agentura Alfréd Kašpar

www.alfredkaspar.cz

  • LinkedIn - Petra Drahoňovská
  • SoundCloud - Career Designer podcast
  • YouTube - Career Designer channel
  • TikTok - CareerDesigner CZ tipy
  • Instagram - Career Designer
  • Facebook - Career Designer
  • Twitter - Career Designer
  • Tumblr - Career Designer

© www.CareerDesigner.cz

 

 

 

 

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

jsem plátce DPH

PODMÍNKY OCHRANY SOUKROMÍ

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - PRODUKTY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - SLUŽBY

PhDr. Petra Drahoňovská, www.CareerDesigner.cz, IČ 01228188, DIČ 7959282606, od 1.3.2019 plátce DPH, Úřad MČ, odb. živnostenský 115 68 Praha 1, Vodičkova 18, č.j. UMCP1 158791/2012, sp.zn.: S UMCP1 158621/2012, ID RZP: 3616737, č.p.: 310001/U2012/24931/KON, vydáno 13.11.2012, úřad příslušný podle zákona na Magistrátu města Jablonec n.N. - vznik oprávnění 12.11.2012

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now