top of page

VYBÍRÁŠ STŘEDNÍ ŠKOLU?
DEJ SI NA 1 MÍSTO SVOJE MYŠLENKY
& NÁZORY KAMARÁDŮ & TIPY RODIČŮ!
POUŽIJ HRACÍ PLOCHU "KARTY - VYBÍRÁŠ SŠ"

1

Papírový pomocník Kariérové karTY - vybíráš střední školu ti pomůže uspořádat všechny myšlenky ještě před tím, než se pustíš do hledání nabídek škol na netu.

2

KarTY - vybíráš SŠ jsou "hrací plochou", kterou postupně doplňuješ o informace, které jsou pro volbu té pravé střední školy důležité: o tom, jaký jsi, co tě baví, jak by škola a tvoje budoucí práce měla vypadat. 

3

Do sešitu KarTY - vybíráš SŠ si nepíšeš jen své myšlenky, názory, ale můžeš sem vložit také názory tvých kamarádů, vrstevníků, dospěláků, od kterých chceš názor slyšet (rodiče, babička, trenér, starší sourozenec, ...). 

4

KarTY - vybíráš SŠ za tebe volbu samy nevyřeší, ale poskládání si nápadů, myšlenek tipů z různých úhlů pohledu ti pomůže volbu školy lépe zacílit. A třeba zjistíš i zajímavosti, jak vybírali SŠ třeba tvoji rodiče:) 

kotva 1234 texty

ŠETŘI ČAS A ENERGII. 

NA HLEDÁNÍ ŠKOLY SE PŘIPRAV CHYTŘE.

JE FAJN MÍT SVŮJ NÁZOR.

JEN FAJN ZNÁT I NÁZORY OKOLÍ.

reference

MARUŠKA

Kariérové karTY - vybíráš střední školu mi pomohly potvrdit moji volbu. V hlavě jsem měla 2 - 3 tipy a poskládáním na jedno místo mi z toho jasněji vylezla ta, která mě bude nejvíce bavit.

EMA

Díky Karty pro volbu SŠ jsem si lépe uměla popovídat o tom, co chci a co nechci, s rodiči. A překvapilo mě i to, jak třeba oni řešili stejnou situaci, když byli na konci základky oni. 

JONÁŠ

KarTY  - SŠ jsme použili ve škole. Donesl nám je kariérový poradce a postuplně jsme si tam doplňovali jednotlivá pole. Bavilo mě si o tom povídat s kamarády a i zjistit jejich názor, co si myslí, jaká škola se hodí pro mě.

KUPUJI "KARTY - VYBÍRÁŠ STŘEDNÍ ŠKOLU"  - POŠLETE MI JE POŠTOU:

cena 799 CZK 

Super, vaše objednávka už k nám putuje!

potvrzením objednávky souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami a potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

bottom of page