VYBÍRÁŠ STŘEDNÍ ŠKOLU?

DEJ SI NA 1 MÍSTO SVOJE MYŠLENKY

& NÁZORY KAMARÁDŮ & TIPY RODIČŮ!

POUŽIJ HRACÍ PLOCHU "KARTY - VYBÍRÁŠ SŠ"

1

Papírový pomocník Kariérové karTY - vybíráš střední školu ti pomůže uspořádat všechny myšlenky ještě před tím, než se pustíš do hledání nabídek škol na netu.

2

KarTY - vybíráš SŠ jsou "hrací plochou", kterou postupně doplňuješ o informace, které jsou pro volbu té pravé střední školy důležité: o tom, jaký jsi, co tě baví, jak by škola a tvoje budoucí práce měla vypadat. 

3

Do sešitu KarTY - vybíráš SŠ si nepíšeš jen své myšlenky, názory, ale můžeš sem vložit také názory tvých kamarádů, vrstevníků, dospěláků, od kterých chceš názor slyšet (rodiče, babička, trenér, starší sourozenec, ...). 

4

KarTY - vybíráš SŠ za tebe volbu samy nevyřeší, ale poskládání si nápadů, myšlenek tipů z různých úhlů pohledu ti pomůže volbu školy lépe zacílit. A třeba zjistíš i zajímavosti, jak vybírali SŠ třeba tvoji rodiče:) 

 

MARUŠKA

Kariérové karTY - vybíráš střední školu mi pomohly potvrdit moji volbu. V hlavě jsem měla 2 - 3 tipy a poskládáním na jedno místo mi z toho jasněji vylezla ta, která mě bude nejvíce bavit.

EMA

Díky Karty pro volbu SŠ jsem si lépe uměla popovídat o tom, co chci a co nechci, s rodiči. A překvapilo mě i to, jak třeba oni řešili stejnou situaci, když byli na konci základky oni. 

JONÁŠ

KarTY  - SŠ jsme použili ve škole. Donesl nám je kariérový poradce a postuplně jsme si tam doplňovali jednotlivá pole. Bavilo mě si o tom povídat s kamarády a i zjistit jejich názor, co si myslí, jaká škola se hodí pro mě.

ŠETŘI ČAS A ENERGII. 

NA HLEDÁNÍ ŠKOLY SE PŘIPRAV CHYTŘE.

JE FAJN MÍT SVŮJ NÁZOR.

JEN FAJN ZNÁT I NÁZORY OKOLÍ.

 

KUPUJI "KARTY - VYBÍRÁŠ STŘEDNÍ ŠKOLU"  - POŠLETE MI JE POŠTOU:

cena 846 CZK vč. DPH (699 bez DPH)

potvrzením objednávky souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami a potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

  • LinkedIn - Petra Drahoňovská
  • SoundCloud - Career Designer podcast
  • YouTube - Career Designer channel
  • TikTok - CareerDesigner CZ tipy
  • Instagram - Career Designer
  • Facebook - Career Designer
  • Twitter - Career Designer
  • Tumblr - Career Designer

© www.CareerDesigner.cz

 

 

 

 

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

jsem plátce DPH

PODMÍNKY OCHRANY SOUKROMÍ

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - PRODUKTY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY - SLUŽBY

PhDr. Petra Drahoňovská, www.CareerDesigner.cz, IČ 01228188, DIČ 7959282606, od 1.3.2019 plátce DPH, Úřad MČ, odb. živnostenský 115 68 Praha 1, Vodičkova 18, č.j. UMCP1 158791/2012, sp.zn.: S UMCP1 158621/2012, ID RZP: 3616737, č.p.: 310001/U2012/24931/KON, vydáno 13.11.2012, úřad příslušný podle zákona na Magistrátu města Jablonec n.N. - vznik oprávnění 12.11.2012

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now