logo Career Designer Petra Drahoňovská

reference z velkých společností a médií / corporate references & media 

reference z univerzit a dalších škol / universities & schools references

 

reference ze středních a menších firem / SMBs references

 

reference z veřejné správy / government references

 

reference z neziskovek / non-profit references

 

 Feedback od klientů 

Koučovací pohled zvenčí na náš business mě marketingově hodně posunul. Koučink (kariérový) s Petrou bych doporučila komukoliv, koho ještě nenapadlo, že by ho mohla jeho práce bavit.

Soňa Kratochvílová, projektový & procesní konzultant

S Petrou Drahoňovskou jsem spolupracoval v netmailu, kde jsem zodpovídal za firemní vzdělávání a Petra pro naše firemní klienty školila. Cením si u ní zejména toho, jak dokáže v tréninku propojit svoje špičkové schopnosti z dost vzdálených oblastí IT a kariérního rozvoje lidí. Její interaktivní tréninky jsou tedy často zaměřené na propojení hard a soft skills. Díky této unikátnosti, a samozřejmě také jejích vynikajících lektorských dovednostech, lidé v Petřiných trénincích vidí smysl a okamžitě chápou, kde a jak mohou nabyté dovednosti využívat.

Miloš Maxa, lektor a principál www.HrajDivadlo.cz

Kariérový koučink mi pomohl ujasnit si, co opravdu chci dál ve svém profesním životě. Pomohlo mi to se odvážit říct, že toto jsem opravdu já a toto opravdu dělám a umím. Pozitivně mě překvapil Petry mnohavrstvý pohled na daná témata. Překvapilo mě, že skrz koučování se dokážu posunout v oblastech, které mě před tím nenapadly. Každému, kdo se chystá udělat nějaký další posun v kariéře, rozhodně doporučuji.

Markéta Kudláčová, grafik www.MaketaDesign.cz

VYBRANÉ POSTŘEHY ÚČASTNÍKŮ WORKSHOPŮ

* Velmi profesionální podání školení. Lektorka věděla o školené oblasti hodně.

 

* Trénink měl spád a lektorka věděla o čem mluví - navíc to bylo podáno zábavnou, ale profi formou.

 

* Lektorka má velmi dobrou znalost a komunikační schopnosti - dokázala moji pozornost upoutat po celou dobu školení. 

 

* Oceňuji: jednoduchost, přehlednost, příjemné přátelské vystupování lektorky.

 

* Líbila se mi pohodová atmosféra, vstřícnost a příjemné vystupování lektorky.

Ing. Jolana Turnerová - ředitelka

SPIRALIS o.p.s. a AGENTURA SPIRALIS s.r.o.

www.spiralis.cz

Petra je pro mě skutečnou "expertkou ve své branži". Ví, jak důležitá hodnota v životě je ČAS. Důsledně na sobě pracuje, umí velmi dobře předat druhým to, co se sama naučila. Má důkladné znalosti jak z technické, tak i humanitní sféry, které vzájemně propojuje. Petru rozhodně doporučuji jako životní průvodkyni pro všechny, kdo zatím přesně neví, kam jít, a která cesta je nejvhodnější. Spolupráce s Petrou je v mém životě zcela zásadní. Proto Petru doporučuji dále našim klientům, spolupracovníkům, kolegům a partnerům. Zkrátka všem, kdo na sobě chtějí skutečně pracovat a věci kolem ( i uvnitř) nás opravdu měnit.

 

 

Mgr. Linda Hurdová - ředitelka

NADÁNÍ A DOVEDNOSTI o.p.s. & Janua o.p.s.

www.nadaniadovednosti.cz

 

Petra nám v naší neziskové organizaci pomáhá hledat nadání mladých lidí z pěstounských rodin a dětských domovů. Nejen, že motivuje naše klienty a podporuje je při volbě budoucí kariéry, ale je inspirací pro celý náš tým. Díky jejím postřehům a nápadům se nám daří projekt dále rozvíjet a zdokonalovat. Navíc nás vždy ráda propojí se zajímavými lidmi, kteří jsou přínosem pro naši činnost.

 

 

  

Mgr. Irena Swiecicki - founder

PARAMITA A TARA o.p.s.

www.paramita.cz

 

S Petrou spolupracuji již řadu let. V Paramitě školí neziskové organizace nejen v oblasti time-managementu, ale i projektového řízení a dalších témat. Petra je člověk, který se každým dnem posouvá, neustále se vzdělává a nikdy neotálí. Její tipy mě pravidelně obohacují.

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now